מוסיקה בבקשה:
פילים ממליצה על
רדיו מהות החיים
 
עבור לאתר מהות החיים

שתפו את אתר PILIM
FacebookTwitter


 

ספרו על אתר פילים לחברים
אוהבים את פילים?
בבקשה עזרו להפיץ את הבשורה
והוסיפו עמוד זה למועדפים
ולסימניות החברתיות שלכם
 
 

 


 

כוחן של מילים / ענבל רווח

דף הבית >> לימודי יצירת מציאות >> איך יוצרים מציאות - מאמרים >> כוחן של מילים / ענבל רווח

כוחן של מילים
חיזוק האהבה בחייך, הגדלת השפע או ההצלחה- כל אלו לא רחוקים כפי שחשבת.
יותר ויותר אנשים מעידים כי כאשר הם מגישים בקשה ומאמינים בזכותם הטבעית לקבל את הבקשות שלהם או כל דבר שיחפצו בו, אותם דברים, או שינויים, מתחילים להופיע בחייהם. אנשים אלו ממליצים להקדיש כל יום זמן מהנה להמציא מציאות חדשה ולדמות את פרטיה בעיני רוחך.

ידוע כי למילים יש כוח. אנחנו משתמשים במילים כל הזמן בלי להבין שהן יוצרות מציאות. כולנו יודעים כמה מילים שליליות יכולות להכעיס, להרגיז או לפגוע. אך למילים חיוביות יש כוח עצום אפילו יותר, איננו מודעים להשפעה הכבירה של מילים חיוביות.

"המוח האנושי הוא, פשוטו כמשמעו, בית המלאכה בו מתעצבות כל התוכניות הנוצרות על ידי האדם. הדחף והשאיפה מקבלים צורה בעזרת תכונת הדמיון של המוח"   
    "חשוב והתעשר", נפוליאון היל (מחבר רב המכר המבוסס על 25 שנות מחקר)

פעולת הדמיה הנה רצף של מחשבות. מחשבות אלה יוצרות  אנרגיה חשמלית  מוחשית (ניתנות למדידה על ידי מכשור המודד את גלי המוח). רצף ממוקד של אנרגיה משפיע על מציאות חיינו, ובאנרגיה זו אנו יכולים להשתמש כדי לייצר שינוי חיובי מבוקש!

מילים משקפות או מכוונות את מחשבותינו, אחת המילים בעלות כוח וחשיבות הנה המילה "תודה". מחקרים ארוכי טווח מוכיחים כי אנשים אופטימיים ומרוצים הם חיוניים ובריאים יותר (כתבה בynet). ברגע שתחוש טוב לגבי הדברים הטובים שכבר יש בחייך, תעבור לאופן בו תוכל לקבל עוד.

הפירוש לכל מילה משתנה מאדם לאדם: כך המילה "עושר" יכולה לסמל עושר בחברים, עושר בגיוון שיש בחיינו, עושר אינטלקטואלי, או עושר ברכוש וכסף. ובאופן דומה, "אהבה" יכולה להיות תחושה של אהבה לעצמנו, אהבה לעולם שבו אנו חיים, התקיימות במצב תמידי של אהבה, או הבעה של רצון לזוגיות מוצלחת.

שינוי מציאות מתחיל במחשבה!

מילים מכוונות ומחזקות את מחשבותינו והרגשתנו הטובה, ומחשבות יוצרות מציאות!

מובייל כוחן של מילים מפיץ ערכים רצויים סביב, משפיע לטובה על המתבונן באקראי ומכוון את מחשבותינו ליצירת עוד מאותו ערך. לחץ כאן

 

השפעתן של מילים


ד"ר מאסארו אמוטו מיפן הוכיח כי מים מושפעים ממחשבה או כוונה. במחקרו, ד"ר אימוטו לקח דגימות מים והצמיד אל המבחנות פתקים עם מילים שונות: פעם חיוביות, פעם שליליות. בעת התגבשותם תחת הקפאה, הוא צילם את טיפות המים במיקרוסקופ מיוחד. התגלה כי טיפות המים שהיו ליד מילים חיוביות הולידו גבישים מדהימים וסימטריים. לעומת זאת, מים מאותו מקור התגבשו בחוסר סימטרייה וחוסר הרמוניה כשהוצמדו להם מילים שליליות. (הספר "מסרים מהמים") לקריאה בקרו באתר של ד"ר מאסארו אמוטו

אם ידוע כי מים מהווים 70% מגופנו, ומילים משפיעות כך על התגבשות המים...חישבו איך משפיעות מילים על גופנו? 

שינוי דרך המחשבה שלנו


עלינו תחילה לשתול זרע מחשבה חיובי אל התת מודע שלנו. חלק מהשלב הזה הוא גם לעקור ספקות, חששות או חרדות שמפריעות לנו בדרך, כדי לאפשר לזרע ששתלנו לגדול. איך עושים את זה? בתור התחלה- פשוט חושבים. למחשבה שלנו כוח רב כל כך, אנו יכולים לחולל כל דבר. אפשר גם לצייר, או לכתוב. גם אם אתה מבקש בלבך, הקפד להתנסח באופן הבא: אני רוצה... אני מבקש... אני אהיה...

הצעד הבא הוא  להשתדל לייצר את ההרגשה של אותה מילה בגופנו. ממש להרגיש איך זה להיות נאהב על ידי בת זוג, איך זה מרגיש להשיג את העבודה שאנו חולמים עליה, את הבריאות שאני מייחלים לה, או כל דבר אחר שאנו חפצים בו.

אם נחזור על הבקשה כמה פעמים ביום, כשאנו קמים בבוקר, ובמיוחד לפני השינה, השינוי לא יאחר לבוא. כמו בדרכי קסם אנו נמשוך אלינו נסיבות חדשות אשר ישוו את המציאות סביבנו לאותה הרגשה ומחשבות אשר שתלנו אל התת מודע שלנו.

לשם הטמעת השינוי יצרנו את טבעות ההגשמה.

*טיפ קל וחשוב:
לרבים מאתנו זה יהיה החלק הקשה ביותר, אך מומלץ לנסות להימנע ממחשבה על אשר אינך רוצה (כמו: "שלא יהיה"..."לא להיות"... במקום זאת אמור: "יהיה"... "להיות"...)
הוצא את תיאורי הצרות והדאגות מהניסוח (למשל, במקום "סגירת המינוס בבנק" בקש "רווחה כלכלית", במקום "לא להיכשל" בקש .."להצליח" ).
 

ענבל רווח, מייסדת פִּילִיםGo Back  Print  Send Page
+ שלח משוב
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד

אודות אתר פילים מספק מגוון של כלים וידע לצמיחה והתפתחות, בתוך כך כלים להטמעת חשיבה מכוונת, 
מודעת וחיובית בחיינו
 - 
ולשינוי מציאותנו, שינוי אשר יתחיל אצל בודדים ויתפשט אל כלל החברה.

 
 

חפשו אותנו בפייסבוק פילים

 
לייבסיטי - בניית אתרים