מוסיקה בבקשה:
פילים ממליצה על
רדיו מהות החיים
 
עבור לאתר מהות החיים

שתפו את אתר PILIM
FacebookTwitter


 

ספרו על אתר פילים לחברים
אוהבים את פילים?
בבקשה עזרו להפיץ את הבשורה
והוסיפו עמוד זה למועדפים
ולסימניות החברתיות שלכם
 
 

 


 

דף הבית >> לימודי יצירת מציאות >> אימון אישי

 

אימון אישי קואצינגאימון אישי - Coaching - קואצ'ינג
מאמן/ת אישי יכול להיות לעזר רב כאשר רוצים להשיג תוצאות מהירות בתהליך התפתחות אישית, או להשגת מטרות עסקיות.
 יש יתרון גדול מאוד באדם מיומן אשר ממוקד בך ועוזר לך לפרוץ דרך חדשה בחייך.

מאמנים מומלצים:     

 

אייל סבג
מאמן אישי, מרצה ומנחה סדנאות להתפחות אישית.

יובל הרפז
אימון לפיתוח מנהיגות אישית, מודעות עצמית והגשמת חזון ומטרות, קראו גם את מאמריו הרבים וראו איך תוכלו להעזר בו ליצירת מציאות. קישור לאתר
לאחרונה יובל הוציא ספר בשם "חמש שאלות משנות חיים" - אנחנו ממליצים.

ניבה לב
אימון אישי ליישום מדע ההתעשרות בחיי היום יום. קישור
(אגב, ניבה לב היא גם המתרגמת הראשונה של הספר "מדע ההתעשרות" הספר ממנו התפתח הסרט "הסוד". ניבה תרגמה את הספר לעברית והפיצה אותו ברחבי האינטרנט לטובת כולנו. ניתן להוריד את הספר
בקישור הבא)

לינור פלד – מאבחנת ומטפלת בצבעים בשיטת אורה סומא. מאמנת אישית, זוגית ועסקית. עובדת ע"פ שיטת נגוהות שפותחה על ידה. מלווה אנשים להתפתחות והגשמה. 
מהי שיטת אורה סומא? ...בתהליך האבחון, אשר מטרתו להעצים ולחזק, לעיתים בפעם הראשונה מתגלה לאדם מהו יעוד חייו. ההבנה היכן אנו נמצאים כיום במסע של חיינו ולאן אנחנו רוצים להגיע - אילו דלתות היינו רוצים לפתוח כדי ליצור מציאות חדשה בחיינו. יתרונה של השיטה הוא בכך שהיא "עוקפת שכל", כלומר לא נדרש להאמין בה כדי שהיא תשפיע. קיראו עוד . טל. 052-5870701  אתר: www.ornegohot.co.il

 

 אימון אישי ואימון עסקי ע"י "יוצא מן הכלל"
"...המאמן (ה-Coach) מנווט את האימון כדי להביא את המאומן לראות את מה שלפעמים האדם עצמו אינו רואה. לכל אחד מאיתנו ישנם כוחות וכישורים שעוזרים לנו בחיים. לרוב, אנו נוהגים "להקטין" ואפילו לא לראות את היכולות והכישורים הללו. המאמן משקף ועוזר לאדם לגלות את אותם כישורים, יכולות וידע הדרושים על מנת להשיג את מטרותיו בחיים. תפקיד המאמן להקשיב, להבחין ולהתאים את האימון לצרכים ולאישיות הייחודיים של המאומן. המאמן חושף, מעודד ומפתח את הכישורים, המשאבים והיצירתיות שכבר נמצאים אצל המאומן..."
לקריאת המאמר המלא

חברת יוצא מן הכלל עורכת סדנאות של בוב פרוקטור סמינר "לעבוד עם הסוד", ומתמחה באימון אישי ובאימון עסקי. קישור לאתר לאימון אישי עם ערן שטרן פנו דרך האתר.

אתי עשירי, מאמנת אישית לשלום פנימי ולמציאת הייעוד. לדעת את הייעוד שלנו זה לדעת מי אנחנו במהותנו, מה המתנה שאנו מביאים לעולם ולמי נועדנו לתת אותה. כשאנו יודעים את הייעוד שלנו, יש לנו את 'כוכב הצפון' שמדריך ומנחה אותנו בכל צומת דרכים. זוהי הדרך לחיבור בין שמיים וארץ, בין עולם הרוח ועולם העשייה. אימון למציאת הייעוד הוא כלי אפקטיבי לברר שאלות אלה. להלן מאמר המתאר את תהליך האימון למציאת הייעוד. בהצלחה.
האתר של אתי עשירי.  אימון אינטראקטיבי. 052-2893167

קרן כהן אימון אישי לנשים בגישה הוליסטית
קרן משלבת בתהליך אלמנטים רבים השאובים מעולם האימון האישי (ה-  (Coaching  עם מגוון כלי עבודה משלימים מתחום עולם הפסיכותראפיה.
באתר של קרן תמצאו מגוון רחב של מידע ומאמרים מעוררי השראה על יצירת מציאות.
קראו את מאמרה של קרן על
אימון אישי הוליסטי ככלי ליצירת מציאות חדשה


אופק - אימון אישי ועסקי
...התהליך של  אימון אישי, יוצר בהירות, מניע לפעולות אפקטיביות, ומביא להישגים הרצויים בנינוחות, בהנאה ומתוך תחושה של עוצמה. קישור לאתר
החוויה העיקרית באימון אונטולוגי נובעת מרמת הקשבה נדירה של המאמן. מתוך הקשבה, שואל המאמן שאלות המובילות למפנה בחשיבה – שאלות היוצרות בהירות שמניעה את המתאמן לפעולה.

 

 

חזור ל:
דף הבית >> לימודי יצירת מציאות >> קורסים מומלצים
   
 

 
Go Back  Print  Send Page
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד

אודות אתר פילים מספק מגוון של כלים וידע לצמיחה והתפתחות, בתוך כך כלים להטמעת חשיבה מכוונת, 
מודעת וחיובית בחיינו
 - 
ולשינוי מציאותנו, שינוי אשר יתחיל אצל בודדים ויתפשט אל כלל החברה.

 
 

חפשו אותנו בפייסבוק פילים

 
לייבסיטי - בניית אתרים