מוסיקה בבקשה:
פילים ממליצה על
רדיו מהות החיים
 
עבור לאתר מהות החיים

שתפו את אתר PILIM
FacebookTwitter


 

ספרו על אתר פילים לחברים
אוהבים את פילים?
בבקשה עזרו להפיץ את הבשורה
והוסיפו עמוד זה למועדפים
ולסימניות החברתיות שלכם
 
 

 


 

אנו שמחים להמליץ :

 
 
טים קלי מייסד שיטת "ייעוד אמיתי"


לכל אחד בעולם הזה יש את המטרה האמיתית שלשמה הוא כאן, וכשהוא ימצא אותה, יהיה במיטבו. העבודה של טים היא לעזור  לגלות מה המטרה הזאת. הגישה של טים מניחה שאי שם בעולמו של כל אדם יש מישהו (המקור המהיימן), שיודע את התשובה. העבודה המשותפת עם טים עוזרת להתחבר אליה. המקור משתנה מאחד לאחד ותלוי באמונות הסובייקטיביות שלו. זה יכול להיות מקור חיצוני ויכול להיות מקור פנימי. הוא עוזר לאנשים למצוא את המקור שהם בוטחים בו, לשאול אותו שאלות ספציפיות, ומכאן הבחירה היא בידי האדם עצמו. מהרגע שהוא מקבל את התשובה והוא יודע מה הוא אמור לעשות הוא צריך להחליט אם הוא רוצה לעשות את זה או לא.
 
אנשים שמוצאים את היעוד האמיתי שלהם נרגשים מהעבודה שלהם, הם מאוד טובים במה שהם עושים, וככל שהם יתמסרו לייעוד, התחושות הללו והתוצאות המוכחות, הן בהצלחה והן בכסף, יגדלו. מעבר לתחושות האישיות, גם הסובבים אותם חשים בהבדל. אם במקצועות רגילים אנו מתבקשים לספק הוכחות, כגון תעודות והמלצות, כאשר אנו פועלים מתוך הייעוד האמיתי שלנו, ויודעים לתקשר אותו, אנחנו לא צריכים לשכנע אנשים שאנחנו יודעים מה שאנחנו עושים. כשאני אומר מה אני הולך לעשות, אני כל כך בהיר שאין שאלות.
 
כשמישהו עוסק ביעוד האמיתי שלו הוא מרגיש כאילו מישהו אחר עושה עבורו את העבודה. משפטים נפוצים בעשייה שהיא בהלימה לייעוד הם "זה באמת אני אמרתי את הדברים האלה?" "זה אני כתבתי את הדברים האלה" "הרגשתי כאילו מישהו אחר היה שם". ההרגשה היא שאני כלי, ומסביבי הרבה כוחות שעוזרים לי ומשרים עלי ביטחון. ככל שאדם מתקרב לייעוד האמיתי שלו ההרגשה מתחזקת, וכשהוא גם יודע לדבר את הייעוד שלו, בין אם זה בארגון בו הוא עובד או במקומות אחרים, הוא הופך למנהיג.

אם אתה מאבד תחושה של זמן כשאתה עושה את העבודה שלך, התוצאות שלך מצוינות ואתה מהווה השראה לאחרים, אתה ביעוד שלך.
אם העבודה קשה לך, אתה מרגיש שהיא גוזלת לך אנרגיה, משעממת וקשה לך להגיע לתוצאות, אתה ממש לא.
 
 
פרטים על האירוע:
 
http://www.gome.co.il/content/timkelly/index.php
 
 
 

אודות אתר פילים מספק מגוון של כלים וידע לצמיחה והתפתחות, בתוך כך כלים להטמעת חשיבה מכוונת, 
מודעת וחיובית בחיינו
 - 
ולשינוי מציאותנו, שינוי אשר יתחיל אצל בודדים ויתפשט אל כלל החברה.

 
 

חפשו אותנו בפייסבוק פילים

 
לייבסיטי - בניית אתרים