מוסיקה בבקשה:
פילים ממליצה על
רדיו מהות החיים
 
עבור לאתר מהות החיים

שתפו את אתר PILIM
FacebookTwitter


 

ספרו על אתר פילים לחברים
אוהבים את פילים?
בבקשה עזרו להפיץ את הבשורה
והוסיפו עמוד זה למועדפים
ולסימניות החברתיות שלכם
 
 

 


 

ליצור לברוא ולרפא את מציאות חיינו מאת אורית בוקובזה

דף הבית >> לימודי יצירת מציאות >> איך יוצרים מציאות - מאמרים >> ליצור לברוא ולרפא את מציאות חיינו מאת אורית בוקובזה
ליצור, לברוא ולרפא באור את מציאות חיינו
מאת אורית בוקובזה
 
שילוב כלים אנרגטיים, דמיון מודרך ואלמנטים מתורת המגנוט ('הסוד') באימון מנטאלי אישי – כוחם והשפעתם על האצת יצירת מציאות חדשה, ריפוי וקידום תהליכים ולמעשה, למגנט ולברוא מציאות של הצלחה ושפע בתחומי החיים השונים ולהיות מי שאת/ה באמת.
כיצד ניתן לשנות את המציאות בה אנו חיים וליצור מציאות חדשה, טובה יותר עבורנו, איזו מציאות אתם רוצים ליצור עבורכם?
 
1.      מודעות. אם ברצונך לעשות שינוי בתחום מסוים עלייך, קודם כל, להיות מודע ולהבין כי הדרך הישנה אינה עובדת יותר עבורך וכי אתה צריך לשנותה למשהו שכן יעבוד, לרכוש כלים מעשיים חדשים, אחרים שיחליפו את הישנים ויקדמו אותך לעבר מטרותייך, הגשמת חלומותייך והרגשתך הנפשית, המנטאלית והפיזית. זהו תהליך שבו אתם מאפשרים לעצמכם לפגוש את עצמכם באמת, לגלות ולהתחבר לכוחות המניעים הפנימיים, להכיר בכישרונות ויכולות, בנקודות החלשות, בחסמים והמעכבים שלכם ולהשתחרר מהם. כלומר, אתם לוקחים אחריות על חייכם, ונכנסים לתהליך שבו אתם יוצרים מציאות של הצלחה ושפע ואחד הכלים המומלצים לעשות זאת הוא אימון אישי – מנטאלי.                          

לדוגמא, אם ברצונך לעשות שינוי בתחום המקצועי אך אינך יודע או בטוח מהו התחום החדש אותו תרצה ללמוד. אם אינך יודע כיצד לעשות זאת בפועל, כיצד לממש ולהגשים, רעיון או חלום שיש לך - במפגשי אימון אישי המתבצעים אחד על אחד – רק אתה והמאמן שלך ומתמקדים אך ורק בך ובנושא אותו אתה מעוניין לקדם או לשנות– ניתן לשים על השולחן את אותו חלום, חזון שלך, לדון בו ולבדוק יחד כיצד ניתן לממשו במציאות, לבנות תוכנית פעולה ולקבל תמיכה וליווי רגשיים בזמן התהליך בנוסף לכלים 'פרקטיים', יישומיים לצורך קידום החלום שלך קדימה עד שהופך למציאות החדשה של חייך.

תהליך זה מתאים ורלוונטי לגבי כל נושא ו/או תחום שהיית רוצה לעשות בו שינוי, לפתחו או לממשו ביומיום שלך – כל תחום שבו אתה מרגיש תקוע, לא ממומש, לא מאוזן או בחוסר כל שהוא.

כך גם לגבי תחום בעל אופי רגשי, כלומר קושי, מחסום או צורך רגשי שהיית מעוניין לשחרר, לשקם ולרפא. לחזק בתוכך שקט, שלווה, רוגע, שיפור וחיזוק תחושת הביטחון העצמי, מיקוד, פוקוס, בהירות ועוצמה פנימית. שאלו את עצמכם - איזו איכות הייתם רוצים להוסיף לחייכם?

 
2.   פעולות. כל אדם חייב שתהיה לו מטרה, משהו לשאוף אליו, חלום, חזון, משהו שיגרום לו להתכוונן אליו מבחינת התודעה והאנרגיה שלו וכדי לממשו ולהגשימו במציאות חייו יש לעשות פעולות מוחשיות, פיזיות, לבצע משימות מוגדרות ומשתנות ולהשתמש בכלים ובידע שרכש בדרך כך שהנושא, התחום, הרעיון, המטרה אכן יתממשו ויתמגנטו אלינו, כיוון שמודעות וידע לא מספיקים על מנת ליצור שינוי .
דוגמא למשימה שמתאמן יכול לקבל במסגרת האימון האישי, אם ברצונו לקדם פרויקט חדש או תקוע כל שהוא, כמו לסיים כתיבה של עבודה סמינריונית, ספר, להכין כרטיס ביקור וכו', היא לכתוב רשימה של ראשי פרקים או הגדרות שצצות במחשבה, כל דבר, ל"שים" על הנייר וביחד מעבדים ומסדרים את אותה רשימה עד שמתבהרת ומתגבשת לפרופיל מסוים שניתן להתחיל ולעבוד איתו ולקדמו שלב אחר שלב עד להשלמתו. כמובן שתהליך זה, של עריכת פעולות ומשימות, מלווה ב"עבודה" על שאר המישורים כגון המישור נפשי, המנטאלי והאנרגטי על מנת לאתר ולשחרר את החסמים הקיימים במישורים הללו המעכבים התקדמות ושינוי. ערכו גם אתם רשימה, ביניכם לבין עצמכם, של רעיונות בתחום אחד אותו אתם מבקשים לשנות או לקדם בחייכם בשנה הבאה, איפה אתם רואים עצמכם בעוד שנה מהיום בתחום זה?
 
3.     דמיון מודרך. האמונות שלנו יוצרות את מציאות חיינו ועתידנו. בדוק/י לרגע את האמונות שלך - אילו אמונות יש לך לגבי שפע ורווחה, הצלחה, מערכות יחסים, זוגיות, משפחה, חברים, בריאות – האם אילו אמונות מעכבות או מקדמות ותומכות נושאים אלו? דמיין/י את עצמך כבר כעת מגשים/ה את משאלת הלב שלך, כאילו היא מתרחשת כרגע ממש בחייך, איך את/ה נראה/ת שם ומה היא התחושה הפנימית שלך שם? באפשרותך לבחור את האמונות שלך ובכך ליצור את מציאות חייך המיטיבה ביותר עבורך.
    על מנת להמחיש לך מעט כיצד הדבר נעשה, התרווח/י בכיסאך, קח/י כמה נשימות עמוקות אל בית החזה והרפה/י את השרירים, השקיט/י לרגע את הראש מכל המחשבות ודמיין/י מפל של אור מעל ראשך הממלא אותך באור ויוצר כדור אור גדול סביבך ואת/ה בתוכו. את/ה נושם/ת אור ונושף/ת אור. כעת, דמיין/י את גופך חזק, איתן, עמוד השדרה שלך מואר כולו, את/ה זקוף/ה ומלא/ת אנרגיה. קח/י את התחושה הזו והיזכר/י בה במהלך היום, השבוע ובכל פעם שתרצה/י להיטען באנרגיה ובהרגשה של חוזק ויציבות פנימיים, בריאות ורוגע.
 
 
באהבה,
אורית בוקובזה
מאמנת רוחנית ומאסטר בהילינג אנרגטי
מדריכה ומלווה בתהליך אישי ליצירת שינוי,
ריפוי והעצמה אישית עפ"י שיטת 'אומגה' -
כוח התודעה והאנרגיה המגנטית.
050-8836620
 


Go Back  Print  Send Page

אודות אתר פילים מספק מגוון של כלים וידע לצמיחה והתפתחות, בתוך כך כלים להטמעת חשיבה מכוונת, 
מודעת וחיובית בחיינו
 - 
ולשינוי מציאותנו, שינוי אשר יתחיל אצל בודדים ויתפשט אל כלל החברה.

 
 

חפשו אותנו בפייסבוק פילים

 
לייבסיטי - בניית אתרים